FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Forum MICHAŁA Strona Główna » Cristiano Ronaldo

Posty: 285 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Nie 11:53, 01 Sty 2006 Back to top

A więć C.Ronaldo zdobył wczoraj 2 brameczki i oczywiśćie byuł najlepszy:D nareszciue sie to stało teraz juz każdy wie że c.ronaldo to master nad masterami!!
W sobotę 31 grudnia na stadionie Old Trafford rozegrano spotkanie 20. kolejki Premiership. Drużyna gospodarzy podejmowała Bolton Wanderers.
Do składu United po kontuzji wrócił Mikael Silvestre, natomiast w pierwszej "11" MU zabrakło van Nistlrooy'a, Scholes'a i Smitha'a, których Ferguson prawdopodobnie oszczędzał przed środowym meczem z Arsenalem Londyn.

Zawodnicy MU zaczęli mecz bardzo zdecydowanie, od pierwszej minuty ruszyli na pole karne rywala, bardzo aktywny w tych pierwszych minutach gry Był Cristiano Ronaldo.
Już w 10. minucie po dośrodkowaniu Richardsona piłkę do własne bramki skierował Bruno N'Gotty i było 1:0 dla "Diabłów".
Pierwszy kwadrans meczu był bardzo dobry w wykonaniu United.
Kolejne 15 minut również przeważali United i mieli kilka dogodnych sytuacji, których niestety nie wykorzystali, Ronaldo nadal był wyróżniającym się zawodnikiem w meczu.
Jednak w 35. minucie obrona United zdecydowanie zaspała i po błędzie Mikaela Silvestra, bramkę dla gości zdobył Gary Speed i było 1:1.
"Czerwone Diabły" jednak się nie poddawały i w 40. minucie po ładnym woleju Ronaldo piłką trafiła w słupek bramki Boltonu.
Pięć minut później strzałem z bliskiej odległości Saha pokonuje bramkarza gości i Manchester prowadził po pierwszej połowie spotkania 2:1.

Kolejne 45. minut gospodarze rozpoczęli w niezmienionym składzie i od początku ruszyli do ataku. Znowu bardzo aktywny był Ronaldo i United mieli kilka sytuacji na zdobycie bramki, jednak ich nie wykorzystali tak samo jak drużyna Boltonu. Po pierwszym kwadransie drugiej połowy wynik pozostawał bez zmian.
United cały czas przeważali i atakowali gości, cały czas wyróżniał się Ronaldo, który zaliczył drugi słupek w meczu a chwile później w 68. minucie zdobył upragnioną bramkę dla MU i było 3:1.
Cristiano został także ukarany za nie sportowe zachowanie żółtą kartką. w 73. minucie pierwsza była pierwsza zmiana w szeregach United Louisa Sahe zstąpił Ruud van NIstelrooy.
W 80. minucie Park Ji Sung zastąpił Wayne Rooney'a, a chwile potem znów było niebezpieczne dośrodkowanie Ronaldo w pole karne Boltonu.
w 91. minucie - w doliczonym czasie gry Cristiano Ronaldo zdobywa swoją drugą bramkę w meczu, asystę przy niej zalicza Ruud, MU wygrywają 4:1 z Boltonem.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu United, świetny w wykonaniu Ronaldo, który był bardzo aktywny w tym meczu i strzelił aż dwie bramki.
Sir Alex Ferguson powinien być również zadowolony z prezentu jaki dostał od swoich piłkarzy na 64 urodziny. Kibice także byli bardzo życzliwi dla menadżera i klika razy śpiewali mu "Happy Birthday".

Oby Cristiano i United mieli więcej takich dobrych meczów. Szczególne brawa dla Ronaldo, który wreszcie się odblokował i strzelił dwie bramki w spotkaniu, miejmy nadziej że docenią to wszyscy kibice i nie będą już na niego gwizdać jak w Birmingham.

Oto składy obu drużyn:

Manchester: Van der Sar - Neville, Ferdinand, Silvestre, Richardson - Ronaldo, Fletcher (Pique 85'), O'Shea, Giggs - Saha (van Nistelrooy 74'), Rooney (Park 80')

Bolton: Jaaskelainen - O'Brien, Ben Haim (Vaz Te 45'), N'Gotty, Gardner - Giannakopoulos (Fadiga 75'), Okocha, Faye, Nolan - Speed, Davies

Bramki: N'Gotty 9' (sam.), Gary Speed 35', Louis Saha 45', Cristiano Ronaldo 71', 90'

PostWysłany: Nie 14:58, 01 Sty 2006 Back to top

oto 2 najlepsze fotki z tego meczu!! mam razem ich 30 ale dam tylko te 2 Very HappyVery Happy

PostWysłany: Nie 19:56, 01 Sty 2006 Back to top

Fanie, że Criss miał udany meczy i fane fotki z meczu Very Happy takie takie sweet Very Happy a ta jedna taka szczęśliwa Razz

pzYO !

Skąd: TG:P

PostWysłany: Nie 21:39, 01 Sty 2006 Back to top

Cool nareszcie zagrał dobry mecz strzelił 2 bramki choc mógł strzelic 4 ale jest dobrze Wink

ligus

Posty: 69 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: tychy :)

PostWysłany: Pon 14:33, 02 Sty 2006 Back to top

no nareszcie napewno sie misiek teraz cieszy ale ja sie bede cieszy łjak barca wygra z chelsea a później barca chba zagra z realem lub arsenalem

pzYO !

Skąd: TG:P

PostWysłany: Pon 18:14, 02 Sty 2006 Back to top

Popieram Very Happy kibice MU zbytnio to nie mieli sie z czego cieszyc ostatnio a tu taki prezent:DVery HappyVery HappyVery Happy A szykuje sie powazny bój o przododnictwo w Europie : Barca - Chelsea Razz (oczywiscie stawiam na Barce Razz)

ligus

PostWysłany: Wto 20:12, 03 Sty 2006 Back to top

no i to jest koleś zna sie na drużynach co coś osiągają a nie MAN U co nic kompletnie SmileSmile ale troche ich lubie

PostWysłany: Śro 21:43, 11 Sty 2006 Back to top

a ten Ronaldo to taka klase pokazuje Neutral widzialem jego klase jak w meczyu z arsenalem na pusta brame nie trafil. taka swieca w kosmos<hahaha>. magia!